O nás

Eshop se šperky a bižuterií se Swarovski krystaly provozujeme od roku 2008. Možná si na náš starý web pamatujete.

původní vizuál webu www.bizu-outlet.com
původní vizuál bizu-outlet.com


To byl on, černorůžový, jeden z prvních internetových obchodů, který nabízel nepřeberné množství náušnic, nahrdelníků, souprav, náramků, broží, prstenů nebo manžetových knofličků za dobré ceny. Náš design a produktová fotografie se staly inspirací mnoha dalším eshopům. Některé výrobky jsou stále v nabídce, jiné už jsou retro - třeba přívěsky na mobil. Vzpomínáte?

 


Design se postupem času změnil, změnila se i funkčnost. Co se ale nezměnilo, je naše odhodlání Vám udělat radost. Vám, Moniko. Vám, Kristýno. A Vám, Emo. I Vám, Tomáši. Vám všem. Protože Vám ty nové náušnice budou moc slušet. Protože si ten nový náramek po tom příšerném týdnu prostě zasloužíte. Protože Vám ten ocelový náhrdelník vydrží napořád. Protože se Vám podařilo sehnat pro manželku dárek, který zabalíme a pošleme s Vaším věnováním bez faktury k ní do práce a ona bude překvapená a šťastná, že na ni i po těch letech stále myslíte.


Nebo proto, že jste konečně našli dodavatele neomezeného množství dárkových předmětů pro své obchodní partnery, klienty a zaměstnance, který se s Vámi pustí i do něčeho nového, když to budete potřebovat. Protože pokud je to aspoň trochu možné, Vaše přání splníme.


Tak nám zavolejte, napište smsku, email, zprávu přes whatsapp, messenger nebo prostě jen zůstaňte v kontaktu na Facebooku nebo Instagramu, budeme moc rádi.

 

Váš

glitter||||square

 

 

Zpět do obchodu